top of page
Pedestrian Path
Průhlednost.
Výkon.
Odměny.

Využijte sílu naší inteligentní technologie a pracovních postupů k dosažení a přilákání správných talentů pro danou práci.

Děkujeme za odeslání!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Výběr klientů obsloužených našimi marketingovými programy

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Oslovte miliony uchazečů o zaměstnání po celém světě.
aaa.png

Inzerujte svá pracovní místa na stovkách vydavatelů, včetně placení za výkonnostní pracoviště, pracovní desky s dobou trvání a slotů, média CPA, různé stávající sociální tržiště a další specializované pracovní místa, abyste zvýšili objem příslušných uchazečů. Naše pokročilá technologie bude používat vyhledávací a grafické reklamy, které vám pomohou oslovit široké publikum pasivních a aktivních uchazečů o zaměstnání.

Maximální zásah a výkon

Vylepšete svůj výkon v inzerci pracovních míst a návratnost investic pomocí osvědčených agnostických a datově řízených metod. Maximalizujte dosah a návratnost investic relevantních uchazečů napříč různými kanály náborového marketingu.

c.png
sq.jpg
d.png

Využité inteligentní cílení

Využijte inteligentní strategie cílení, abyste oslovili nejvhodnější uchazeče a předvedli své pracovní nabídky před správnými kandidáty, bez ohledu na to, jaké webové stránky navštěvují, nebo zařízení, která používají. Naše vyspělá technologie využívá demografické, behaviorální a vlastní cílení, které odráží zvyky a zájmy uchazeče o zaměstnání, k vytvoření hodnotných fondů talentů k výběru nejlepšího kandidáta.

Vylepšené vyhledávání talentů

Snižte své náborové náklady a zvyšte návratnost investic přidělením svého náborového rozpočtu nejhospodárnějším kanálům. Využijte naše strategie dosahu založené na datech, abyste snížili náklady a neustále zlepšovali získávání talentů.

sq.jpg
quarter_blue__1_-removebg-preview.png
e.png
quarter_blue__1_-removebg-preview.png
g.png

Snížení nákladů na nábor

Snižte své současné náklady na pronájem a posílte značku své společnosti poskytnutím vynikajících zkušeností s uchazeči, které zvýší objem uchazečů a zároveň sníží náklady na uchazeče, cenu za pronájem a zvýší návratnost investic z vašich náborových zdrojů.

Poskytnuté přehledné analýzy

Získejte komplexní řídicí panely pro analýzu výkonu, které sledují výkon všech vašich online kandidátských zdrojů. Vaše údaje o výkonu a metriky budou centralizovány.

sq.jpg
h.png
quarter_blue__1_-removebg-preview.png
quarter_blue__1_-removebg-preview.png
i.png

Navýšené množství kandidátů

Tržiště vyhledávačů a různá sociální média zajistí skvělé zviditelnění vašich pracovních míst a zvýší objem uchazečů. Dokončené aplikace se bez problémů dostanou do vašich podnikových systémů.

Posílení značky a cílení

Posilte značku své společnosti na novou úroveň tím, že oslovíte nové publikum. Reklamy v Obsahové síti, ve vyhledávání a na sociálních médiích mohou pomocí automatických reklam pro reklamu, vyhledávání a sociálních sítí oslovit až 95% všech aktivních a pasivních uchazečů o zaměstnání na internetu. Používání inteligentních strategií cílení a retargetingu zlepší kvalitu uchazečů a zlepší značku vaší společnosti.

sq.jpg
j.png
k.png

Zapojení odborníků světové úrovně

Uzavřete partnerství s týmem špičkových HR řešení a digitálního marketingu certifikovaných odborníků s desetiletými zkušenostmi se správou digitálních kampaní v oblasti náboru a spotřebitelské značky.

a1.png

O 40% vyšší míra konverze kliknutím na použití

a2.png

O 20–50% větší potěšení kandidátů

a3.png

Plný přehled o cestě vašeho kandidáta

a4.png

2x - 5x více relevantních uchazečů

a5.png

O 20–60% nižší cena za pronájem

a6.png

Ušetřeno 40-60% času a zdrojů náboráře

bottom of page